ALANA ADI & HOSTİNG
Domain (Alan Adı) & Hosting Hizmeti

Firmamız müşterilerimiz istekleri doğrultusunda alan adı tescili ve hosting hizmeti de sunmaktadır. Alan adlarımızı Türkie’nin en büyük alan adı firması olan İsim Tescil firmasından müşterilerimizin kendi adına alınması konusunda Ücretsiz aracılık etmektedir. Hosting konusunda tarafımızca sağlanan Vps ve Vds sunucularda hosting hizmeti sağlamaktayız. Hosting hizmetimizde kesinlikle Türkiye lokasyon tercih etmekte ve tavsiye ediyoruz.Domain (Alan Adı)

Domainler firmanızın müsait ise isminiz ile aynı olması gerekmektedir. A Firması ünvanına sahip bir firma için afirmasi.com gibi öncelik teşkil etmelidir. Ancak büyüyen web pazarında aynı isimle oldukça firmalar çoğaldığından dolayı .com alan adı uzantıları eskisi gibi kolay bulunmamaktadır. Dolayısı ile alternatif çözüm olarak a-firmasi.com veya afirmasi.net gibi alternatif çözümler üretilmelidir.Hosting

Hosting hizmeti adınıza tescil edilmiş olan .com, .net, .com.tr gibi isimlerinize ait web sitenizin tasarlanmış olan dosyalarınızın barındırıldığı server tabanlı gelişmiş bilgisayarlardır. MaraşWeb.net olarak bizden wen hizmeti alan tüm müşterilerimize hiç bir kısıtlaması olmayan sınırsız hosting hizmeti ücreti karşılığında sağlamaktayız.

sizde bir proje
başlatmak istermisiniz?


Alan adı ve hosting konusunda kaliteli ve sınırsız hizmet vermeye hazırız.


Teklif İste